APLIKÁCIE

Servopohony AUMA pracujú spoľahlivo po celom svete v oblasti dodávok vody a čistenia odpadových vôd, v elektrárňach, potrubiach,rafinériách a priemyselných zariadeniach akéhokoľvek druhu - zabezpečujú riadenie prietoku kvapalín alebo plynov, práškov alebo granulátov.

Automatizácia všetkých typov armatúr

Naše servopohony sú prispôsobené špecifickým potrebám zákazníka. Vďaka komplexnému produktovému portfóliu vrátane vysoko výkonných viacotáčkových, kyvných, lineárnych a pákových pohonov ponúkame automatizačné riešenia pre akýkoľvek typ armatúry - od malých guľových ventilov až po spalinové klapky niekoľko metrov vysoké.

Najvyššia spoľahlivosť

AUMA pohony sú v súlade s medzinárodnými normami a sú navrhnuté tak, aby vynikali čo najvyššou spoľahlivosťou a dlhou výrobnou životnosťou - obmedzujúc požiadavky na údržbu na absolútne minimum. AUMA pohony zaručujú spoľahlivú a bezpečnú prevádzku aj v najviac nepriateľských podmienok okolia.

Jednoduchá integrácia

Viac ako len naplnenie účelu mechanického ovládania armatúry, naše produkty sú kľúčovým prvkom riadiacich systémov. Moderné ovládacie prvky servopohonov AUMA umožňujú bezpečnú komunikáciu s bežne používanými systémami riadenia prevádzok. Flexibilné polohovanie a konfigurácia zariadenia vrátane rozsiahleho príslušenstva vyhovuje rôznym špecifikáciám inštalácie.